Kategoriler

Lazer Neden Düzgün Markalamaz ?

BİEM LASER Lazer Markalama Makinaları;

Lazer yazıcıdan istenilen yazı alınmadığında ne yapmalıyız ? Lazer yazıcılarda öncelikle üründen ürüne parametre ayarları yapmanız gerekmektedir. Eğer ki bu ayarları yapmazsanız lazer yazıcınızdan istenilen yazıyı alamazsınız. İstenilen yazıyı alabilmek için önce odak ayarını doğru yapmalısınız. Odak ayarı lazer yazıcınızda ki iki adet lazer noktasının yazıyı yazacağınız nesnenin üzerinde üst üste gelmesi gerekmektedir. Buna odak ayarı denmektedir. Bu ayar yapıldıktan sonra lazer yazıcınızda en temel ayarlar olan güç, sıklık ve hız parametrelerini ayarlamanız gerekmektedir. Tüm bu ayarları yapmnıza rağmen istenilen yazıyı alamıyorsanız. İletişim formundan ya da telefon numaramızdan bize ulaşınız.

  • Kontrolleri Sağlayın Lazer'in güç düğmesinden açık olup olmadığını kontrol edin.
  • Lazeri Çalıştırın Lazeri çalıştırdıktan sonra Odak dediğimiz nokta yani kırmızı lazer noktalarını üst üste gelmesini sağlayın.
  • Parametreler Markalama yapacağınız yüzeye göre programdan gerekli parametre ayarlarını yapınız.

fiber lazer,fiber lazer kaynak,fiber lazer makinesi,fiber lazer markalama,fiber lazer markalama makinesi,fiber lazer nedir,lazer markalama,lazer markalama cihazı,lazer markalama ikitelli,lazer markalama makinesi,lazer markalama makinesi fiyat,lazer markalama nedir,lazer markalama programı,Fiber Markalama Sistemleri,lazer markalama makinesi ,lazer markalama makinası , lazer markalama makinesi fiyatları , lazer markalama makinesi fiyatları , divizör , lazer kesim makinesi , lazer kesim makinası ,lazer kesim , lazer yazı , cnc lazer kesim , lazer markalama , lazer kesim makinesi fiyatları , lazer kesim makinası fiyatları

Lazer Neden Düzgün Markalamaz ?
İkitelli O.S.B Esenler Sanayi Sit. Ortaklar iş merkezi No 35 Başakşehir/İstanbul
0544 840 19 24
info@biemlaser.com.tr
www.biemlaser.com.tr ©
X